Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Стяжка підлоги в Одесі від HouseFix

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни

Стяжка підлоги в Одесі

Якісна стяжка підлоги в Одесі, яку виконують кваліфіковані фахівці будівельної бригади HouseFix, дозволяє швидко вирівняти підлогу та підготувати її до настилу будь-якого покриття для підлоги: ламінату, паркету, лінолеуму, плитки тощо.
Машинна напівсуха стяжка з 1 до 36 поверху від 120 грн/м2 *
* Вартість зазначена за роботи на обсяг від 100 кв. м., шар до 7 см.
Поєднання приватних майстрів HouseFix – це:
Професійні спеціалісти з досвідом роботи від 10 років
Прозора цінова політика – ми заздалегідь складаємо для вас прейскурант
Знижки до 15% при замовленні ремонту квартири чи офісу «під ключ»
Безкоштовне складання кошторису на ремонтні роботи протягом 2-3 днів
Ми вже підготували більше 350 приміщень в Одесі для настилу найрізноманітніших підлогових покриттів. Довіряйте стать тим, хто знає, як зробити свою роботу якісно!
Хочете докладніше дізнатися про вартість стяжки підлоги в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Ми виконаємо будь-який вид стяжки підлоги

Стяжка з керамзитовим наповнювачем

Керамзит для вирівнювання підлоги використовується у випадках, коли спостерігаються значні перепади (~ більше 4 см) або якщо під підлогою планується прокласти похилу каналізаційну трубу. У таких випадках використання керамзитового наповнювача дозволяє заощадити до 40% вартості традиційної цементно-піщаної стяжки.
Стяжка підлоги з керамзитовим наповнювачем
Ціна: від 170 грн/м2

Цементно-піщана стяжка

Найбільш поширена цементно-піщана стяжка використовується для вирівнювання підлоги з перепадом не більше 4 см. Ми рекомендуємо саме цей вид стяжки для квартири, офісу, приватного будинку та інших житлових та громадських приміщень, підлога яких відносно рівна.
Стяжка підлоги цементно-піщана
Ціна: від 135 грн/м2

Суха стяжка

Найшвидший спосіб влаштування підлоги – використання сухої стяжки. Повністю вирівняти підлогу «під ключ» можна буквально за 1-2 дні. Однак суха стяжка підлоги погано переносить вологу, тому її не рекомендується встановлювати у ванній кімнаті та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Суха стяжка підлоги
Ціна: від 150 грн/м2

Напівсуха стяжка

Найбільш раціональний метод вирівнювання підлоги - використання напівсухої стяжки. Така стяжка вологостійкіша, ніж суха, і при цьому вимагає значно менше часу, ніж звичайна цементно-піщана. Її можна використовувати як у приміщеннях із підвищеним навантаженням, так і для облаштування підлоги у приватному будинку чи квартирі.
Напівсуха стяжка підлоги (100 кв. м.) зі шліфуванням
Ціна: від 120 грн/м2 (при товщині шару 6-10 см)
Хочете докладніше дізнатися про вартість стяжки підлоги в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Скільки коштує стяжка підлоги в Одесі?

Спеціалісти бригади приватних майстрів HouseFix завжди прагнуть пропонувати найдоступніші ціни на свої послуги. У нас ви можете недорого замовити стяжку підлоги в квартирі, приватному будинку, офісі, гаражі. Попередньо дізнатись розцінки на наші роботи можна нижче.
Види робітЦіна, грн
- чорнова стяжка пісочно-цементна до 5 см (по маякам)від 135 грн/м2
- чорнова стяжка пісочно-цементна 7-15 смвід 140-195 грн/м2
- чорнова стяжка з армуваннямвід 160 грн/м2
- чорнова стяжка з керамзитовим наповнювачемвід 160 грн/м2
- суха стяжка підлоги за технологією Кнауфвід 150 грн/м2
- пристрій наливної підлоги самовирівнювальною сумішшювід 100 грн/м2
- напівсуха стяжка підлоги (100 кв. м.) зі шліфуванням120 грн/м2 (з матеріалом уточнюйте
- напівсуха стяжка підлоги (60-100 кв. м.) зі шліфуваннямуточнюйте

Часті запитання від наших клієнтів

01 Актуальні ціни на напівсуху стяжку підлоги у 2024 році?

Так! Ціни є абсолютно актуальними. Також, коли виконується ремонт квартир в Одесі в новобудові невеликої площі, наприклад, у квартирі з площею 45 м2 , ми можемо залити стяжку підлоги за 10000 грн. за роботу – це мінімальна вартість за роботу. Матеріал ми вважаємо за фактом його використання.

Найоптимальніший варіант – це машинна стяжка підлоги, яка відрізняється чудовою теплопровідністю та швидкими термінами дозрівання завдяки незначному вмісту води в суміші.

Робити механізовану стяжку підлоги можна на вулиці, але до складу суміші доведеться внести деякі корективи, що дещо збільшує її вартість.

Стяжка підлоги в Одесі від HouseFix

Стяжка підлоги від HouseFix – це ваша можливість швидко та за вигідною ціною вирівняти підлогу у квартирі чи приватному будинку. Наші майстри ідеально підготують поверхню до укладання покриття для підлоги: ламінату, паркету, лінолеуму, плитки тощо.

Ви можете вже сьогодні замовити стяжку підлоги в Одесі за вигідною ціною – просто зателефонуйте нашому фахівцю і він надасть вам повну консультацію щодо заливання підлоги та вартості проведення робіт.

Яку стяжку можна замовити у нас?

  • напівсуха. Машинна стяжка підлоги – це ваш найкращий вибір. Робиться вона за 1 день та відмінно підходить для теплої підлоги. Завдяки фінішному шліфуванню у вас немає необхідності додаткового вирівнювання поверхні;
  • суха. Для старих квартир, де немає можливості залити мокре стягування, можна використовувати технологію німецької компанії KNAUF і засипати легку суху стяжку;
  • самовирівнююча. Відмінно підходить тоді, коли необхідно досягти ідеально рівної поверхні і знепилити її для укладання покриття для підлоги (ламінату, лінолеуму і т. п.);
  • цементно-піщана. Традиційна бетонна стяжка, яка відрізняється своєю універсальністю та здатністю витримувати високі навантаження.

Щоб залити за вигідною ціною стяжку підлоги в Одесі, зв'яжіться з нашим фахівцем прямо зараз і він відповість на всі ваші питання щодо ремонту квартир і приватних будинків.

Хочете докладніше дізнатися про вартість стяжки підлоги в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок