Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Монтаж теплої підлоги в Одесі від HouseFix

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни

Установка теплої підлоги в Одесі

Якщо ви вирішили встановити теплу підлогу в Одесі під плитку, ламінат або будь-яке інше підлогове покриття, майстри будівельної бригади HouseFix готові в найкоротші терміни та за вигідною ціною виконати всі необхідні монтажні роботи, а також надати кваліфіковану консультацію щодо вибору бренду та моделі.
Монтаж теплої підлоги електричної від 200 грн/м2 *
* У вартість установки входять роботи з укладання кабелю, що гріє, або нагрівального мату. Встановлення датчика та терморегулятора оплачується окремо – від 170 грн.
Майстри бригади HouseFix допоможуть вам::
Вибрати систему теплої підлоги з урахуванням ваших вимог та фінансових можливостей
Розробити найбільш ефективну схему монтажу, яка не обігріватиме стелю сусідів і «порожні зони» (під ванною, шафою тощо)
Професійно виконати роботи з встановлення водяної, електричної, інфрачервоної (плівкової) теплої підлоги.
Облаштувати покриття для підлоги: залити стяжку підлоги, покласти плитку, ламінат і т.п.
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість монтажу теплої підлоги в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Ми виконаємо встановлення теплої підлоги

Монтаж водяної теплої підлоги

Найбільш популярним рішенням для приватного будинку є монтаж теплої водяної підлоги, який дозволяє виключити з приміщення традиційні радіатори опалення, що дає змогу гнучкіше планувати дизайн інтер'єру.

Наші майстри готові швидко та якісно виконати розведення труб для водяної теплої підлоги, підключити систему колекторів та встановлення котла опалення.

Слід пам'ятати, що встановлення водяної теплої підлоги можливе лише для приватного будинку або у разі індивідуального опалення!

Монтаж водяної теплої підлоги (без урахування колекторної системи)
Ціна: від 200 грн/м2

Монтаж електричної теплої підлоги

Більш раціональним рішенням з точки зору функціональності є монтаж теплої підлоги електричної, який завдяки використанню спеціальних терморегуляторів можна налаштувати на будь-який режим роботи (за часом встановити мінімальну температуру в приміщенні або підлоги тощо).

Наші фахівці допоможуть вам вибрати електричну теплу підлогу (Devi, Hemstedt, Fenix, Profi Therm тощо) в Одесі за вигідною ціною, а також нададуть необхідну консультацію щодо встановлення гріючого кабелю або нагрівального мату, яка дозволить суттєво підвищити ККД опалювальної системи та знизить ваші витрати на оплату електроенергії.

Слід зазначити, що встановлювати електричну теплу підлогу на відміну від водяної можна в квартирі, офісному приміщенні тощо.

Ми не тільки займаємось монтажем систем підігріву, але й можемо запропонувати вам вигідні ціни теплої підлоги електричної...

Монтаж електричної теплої підлоги
Ціна: від 200 грн/м2

Монтаж інфрачервоної (плівкової) підлоги

Найцікавішим у плані енергоефективності є інфрачервона тепла підлога, монтаж якої правда вважається найбільш складним і трудомістким, оскільки з огляду на особливості конструкції плівкова система обігріву підлогових покриттів потребує ретельної діагностики контактів перед встановленням.

Майстри будівельної бригади HouseFix швидко і недорого виконають установку плівкової теплої підлоги під ламінат, під плитку, лінолеум та інші традиційні покриття для підлоги.

Таку систему обігріву можна встановлювати практично в будь-якому приміщенні (у ванній кімнаті, у передпокої, на балконі тощо). Вона відрізняється найкращими технічними характеристиками: високим ККД, малим споживанням електроенергії, вигідною ціною.

Якщо ви хочете недорого купити систему обігріву підлогового покриття, то зверніть свою увагу на теплу підлогу інфрачервону (плівка), ціна в Одесі якої значно нижча за електричну, але при цьому має безліч переваг.

Монтаж інфрачервоної (плівкової) теплої підлоги
Ціна: від 200 грн/м2
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість монтажу теплої підлоги в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Скільки коштує монтаж теплої підлоги в Одесі?

У більшості випадків вартість установки теплої підлоги в Одесі складається в індивідуальному порядку і залежить від багатьох факторів, наприклад, якщо ваша квартира знаходиться на першому поверсі, а під нею розташовується підвал, що не опалюється, то рекомендується утеплити підлогу пінополістиролом для більш ефективної роботи системи обігріву покриття для підлоги.

Нижче ви можете ознайомитися з орієнтовними цінами на роботу наших майстрів з монтажу теплої підлоги.…

Види робітЦіна, грн
- установка теплої підлоги водяної (розведення труб, монтаж пінопласту, плівки, що відображає і т. д.)від 200 грн/м2
- монтаж колектора та підключення до котла опаленнявід 1350 грн
- встановлення теплої підлоги електричної (без підключення датчиків, терморегулятора)від 200 грн/м2
- установка теплої підлоги інфрачервоної, плівкової (без підключення датчиків, терморегулятора)від 200 грн/м2
- стяжка пісочно-цементнавід 90 грн/м2
- напівсуха стяжка (з матеріалом, від 100 кв. м)180 грн/м2

Часті запитання від наших клієнтів

01 Яка ціна монтажу теплої підлоги в Одесі у 2024 році?

Вартість монтажу як електричної, так і водяної теплої підлоги починається від 200 грн/м2. При ремонт квартири наші фахівці нададуть вам професійну консультацію щодо ефективного пристрою теплої підлоги.

При невеликій площі, наприклад, у ванній кімнаті або на балконі, ми рекомендуємо встановити електричну теплу підлогу. Коли ж мова заходить про влаштування системи опалення у приватному будинку, то найкращий варіант – це водяна тепла підлога.

Бажаєте детальніше дізнатися про вартість монтажу теплої підлоги в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок