Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Дизайн інтер'єру в Одесі від HouseFix

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни

Дизайн інтер'єру в Одесі

Нудне фарбування стін, простий ламінат або натяжна стеля – це не для вас? Тоді HouseFix пропонує вам розробку унікального дизайну інтер'єру в Одесі, що дозволяє виконати по-справжньому оригінальне внутрішнє оздоблення квартири чи приватного будинку.

Ми вже неодноразово виконували дизайн інтер'єру в стилі лофт, хай-тек, етнічному, сучасному чи класичному стилі. Тому добре знайомі з нюансами оздоблення стін та стелі, розташуванням меблів та іншими особливостями оформлення спальної, дитячої, вітальні чи ванної кімнати.

Наш дизайнер допоможе вибрати найбільш підходящий стиль оформлення квартири, враховуючи особливості ваших уподобань, сімейний статус та інші моменти, які можуть впливати на створюваний інтер'єр.

Що ми пропонуємо?

 • Всі необхідні креслення. Кількість креслень залежить від вибраного вами пакету («Економ», «Стандарт» або «3D»). Якщо ви хочете отримати найбільш докладний варіант облаштування вашої квартири, то віддавайте перевагу саме останньому, який включає 3D візуалізацію інтер'єру.
 • Послуги по підбору оздоблювальних матеріалів. Наш дизайнер не малює інтер'єр на авось. Ви разом вибираєте елементи декору, освітлення, меблів, сантехніки, штори та навіть побутову техніку. Тому проект виходить максимально реалістичним.
 • 3D візуалізацію інтер'єру. Клієнти рідко володіють технічними навичками та необхідною фантазією, щоб уявити собі майбутню квартиру виключно за кресленнями. 3D візуалізація інтер'єру – це можливість побачити свій будинок на власні очі ще до початку ремонтних робіт.

Економ

від 6 у.е./кв. м

Стандарт

від 9 у.е./кв. м

3D

від 12 у.е./кв. м
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість дизайну інтер'єру в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Для чого необхідний дизайн інтер'єру?

Для затишного та комфортного проживання без оформлення інтер'єру ніяк не обійтись. Кожен з нас намагається самостійно облаштовувати простір у будинку, реалізувати свій власний дизайн інтер'єру. Однак, не маючи необхідних навичок, мало хто досягає бажаної мети.

Правильний дизайн інтер'єру – це гармонія середовища, простору, композицій та пропорцій, тому подібна робота потребує високої кваліфікації та умінь поєднувати декор різних стилів та напрямків.

Робите ремонт квартири під здачу в оренду або для себе - це не важливо, адже за допомогою професійного дизайну інтер'єру ви вирішите безліч різних завдань:

 • Гармонія простору. Вам не доведеться самостійно вирішувати, як виглядатимуть ті чи інші предмети декору з оздобленням стін, чи буде достатньо простору для дітей та/або гостей тощо.
 • Вибір оздоблювальних матеріалів. Всі оздоблювальні матеріали (керамічна плитка, шпалери, декоративна штукатурка тощо) дизайнер буде вибирати або з вами особисто, або з урахуванням ваших уподобань.
 • Повний кошторис на матеріали та меблі. Необхідні матеріали для оздоблення та меблі дизайнер підбирає з урахуванням вашого бюджету. Т. е. в готовому проекті ви не знайдете предмети інтер'єру, які не відповідають вашим критеріям.
Види робітЕкономСтандарт3D
План обмірний+++
План демонтажу+++
План реконструкції+++
План розміщення меблів+++
План сантехніки++
План стель (з розрізами стель за потреби)++
План розміщення освітлювальних приладів++
Схема освітлення за групами включення++
План електроустаткування з прив'язками++
План укладання теплої підлоги++
Схема укладання підлогових покриттів++
Розгортки стін санвузлів з розкладкою та прирізкою плитки++
3D-візуалізація+
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість дизайну інтер'єру в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Приклади роботи для наших клієнтів

 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   
 • Дизайн інтер'єру в Одесі
   
   

Часті запитання від наших клієнтів

01 Яка ціна дизайну інтер'єру в Одесі у 2024 році?

Якщо вас цікавить дизайн інтер'єр квартири з 3D візуалізацією та підбором усіх необхідних оздоблювальних матеріалів та меблів – це становитиме орієнтовно від 12 у.о./м2. Особливо корисний такий дизайн за дорогого ремонт квартири під ключ, завдяки чому ви можете абсолютно не бути присутнім при виконанні всіх ремонтних робіт.< /p>

Ви отримуєте всі необхідні плани (обмірний, демонтаж, реконструкція, розміщення меблів, сантехніки тощо), 3D візуалізацію квартири, повний список необхідних оздоблювальних матеріалів, меблів і т. д.

Бажаєте детальніше дізнатися про вартість дизайну інтер'єру в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок