Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
  (098) 154 79 75   |    
  (098) 154 79 75   |    
 

Штукатурка стін в Одесі від HouseFix

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни

Штукатурка стін в Одесі

Бригада приватних майстрів HouseFix виконає штукатурку стін в Одесі у квартирі, офісі або приватному будинку у найкоротші терміни. Наші фахівці якісно вирівняють та зміцнять поверхні, покращать теплоізоляційні характеристики приміщення...
Машинна штукатурка із замивкою під шпалери (Knauf MP-75) від 150 грн/м2 *
* У вартість штукатурних робіт не включена ціна сухих сумішей для оштукатурювання поверхонь.
Майстри від HouseFix – це::
Кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи від 10 років
Завжди прийнятні розцінки на обробку стін штукатуркою в Одесі
Можливість замовити ремонт «під ключ» – цінуйте свій час з нами
Складання кошторису для розрахунку вартості – БЕЗКОШТОВНО!
За час існування бригади HouseFix наші фахівці провели роботи з оштукатурювання стін та стелі більш ніж у 245 квартирах, офісах та будинках. Ми знаємо, як правильно підготувати приміщення до косметичного ремонту.
Хочете докладніше дізнатися про вартість штукатурки стін в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

У нас можна замовити штукатурку стін

Штукатурку нежитлових приміщень

Ми швидко і недорого організуємо роботи з оштукатурювання стін будь-яких нежитлових приміщень: складів, магазинів, виробничих приміщень тощо. Після того, як наші фахівці завершать всі необхідні роботи, приміщення можна буде сміливо використовувати за призначенням або продовжити косметичний ремонт, але вже з набагато меншими витратами.
Машинна штукатурка при великих обсягах
Ціна: від 140 грн/м2

Штукатурку житлових та громадських приміщень

Немаловажний процес ремонту квартир, офісів та приватних будинків – саме штукатурка стін, що дозволяє ідеально вирівняти поверхню та підготувати її для подальших робіт з ремонту, наприклад, шпаклівки стін, поклейки шпалер або укладання плитки (кахлі).
Штукатурка стін по маяках (ізогіпс)
Ціна: від 140 грн/м2

Машинну штукатурку стін

Якщо площа поверхні, що оштукатурюється більше 150 м2, доцільно використовувати механізовану штукатурку стін гіпсовими сумішами KNAUF, яка дозволяє досягти абсолютно рівної білої поверхні, практично готової до поклейки шпалер.

Замовте < strong>машинну штукатурку в Одесі у будівельної бригади HouseFix і ви отримаєте ідеально рівні стіни не тільки за вигідною ціною, але й у найкоротші терміни.

Машинна штукатурка під 90° + замивка під шпалери
Ціна: від 150 грн/м2 (при замовленні від 300 м2)
Хочете докладніше дізнатися про вартість штукатурки стін в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Скільки коштує штукатурка в Одесі?

Ви плануєте замовити штукатурку стін та стелі в Одесі і вас цікавить вартість послуг наших фахівців? Нижче ви можете ознайомитися з попередніми цінами, а для отримання більш детальної інформації та складання точного кошторису на ремонт зв'яжіться з нами.
Види робітЦіна, грн
- ручна штукатурка стін по маякамвід 140 грн/м2
- штукатурка цементно-піщанавід 150 грн/м2
- машинна штукатурка маячна + замивка стін під шпалери (від 500 м2)від 140 грн/м2
- машинна штукатурка маячна + замивка стін під шпалери (від 150 м 2)від 150 грн/м2
- штукатурка укосів двернихвід 160 грн/м. п.

Часті запитання від наших клієнтів

01 Актуальна ціна машинної штукатурки в Одесі у 2023 році?

При виконанні чорнового ремонт квартири саме машинна штукатурка є найбільш оптимальним варіантом. Орієнтовно її загальна вартість для об'єму понад 350 м2 – це 150 грн/м2 (вартість матеріалу уточнюйте).

Орієнтовні терміни – це 250 м2 за 1 тиждень при безперервній роботі нашої бригади.

Штукатурка стін (машинна та ручна) в Одесі від HouseFix

Штукатурка стін в Одесі від HouseFix дозволяє якісно та за вигідною ціною вирівняти поверхню у найкоротші терміни. Наші майстри виконують штукатурку з використанням сучасних технологій, які дозволяють досягти максимально ідеально рівного результату.

Ви можете прямо зараз замовити вирівнювання стін в Одесі за вигідною ціною – просто зв'яжіться з нашим менеджером і він надасть вам вичерпну консультацію щодо проведення штукатурних робіт та їх вартості.

Переваги штукатурки стін від HouseFix:

  • Машинна штукатурка. Найпопулярніша послуга з вирівнювання стін – машинна штукатурка із замивкою під шпалери. Виконується вона спеціальною сумішшю на основі гіпсу – Кнауф МП75. Використання механізованого обладнання дозволяє не тільки суттєво скоротити терміни чорнового ремонту, а й знизити витрати, коли підготовка стін під шпалери.
  • Ручна штукатурка. Коли необхідно вирівняти стіни піщано-цементною сумішшю, то ручна штукатурка стін по маяках буде найбільш затребуваною. Її замовляють для зовнішніх робіт, при вирівнюванні стін у ванній кімнаті та в інших випадках, коли машинна штукатурка є недоцільною.

Замовити за вигідною ціною ручну або машинну штукатурку в Одесі ви можете вже сьогодні. Наш замірник безкоштовно приїде до вас на об'єкт та проведе всі необхідні виміри, щоб розрахувати кошторис максимально точно.

Хочете докладніше дізнатися про вартість штукатурки стін в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок