Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Ремонт квартир під ключ в Одесі від 3000 грн/м2

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість ремонту квартир в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

4 причини замовити у нас ремонт квартири

Контроль якості та відповідальність
Скажіть «Ні» халтурникам, сезонним майстрам та завсідникам ОЛХ. Скористайтеся послугами фахівців, які мають знання, досвід і здатні надати високу якість робіт
Купівля та доставка матеріалів
Допомога у виборі та доставка матеріалів на об'єкт здійснюється силами бригадира, який займається об'єктом. Вам не доведеться відволікатися від основної роботи, щоб докупити мішок шпаклівки або невеликий фітінг
Оперативність
Після узгодження кошторису ми розпочинаємо роботу протягом 3-х днів. Терміни ремонту не затягуються, оскільки володіючи великим потоком замовлень, ми не зацікавлені «затримуватись» та збільшувати кількість контрольованих об'єктів
Вигідні ціни
Наші ціни – середньоринкові. Ви не переплачуйте і при цьому заощаджуєте за рахунок виконання робіт з першого разу: без переробок, як це часто трапляється при співпраці з недбайливими майстрами з оголошення
Безкоштовний виїзд у зручний для вас час
Точні виміри та розрахунок вартості кошторису
Доставка усіх необхідних матеріалів
Здаємо об'єкт точно в обумовлений термін

Ми піклуємося про ваш комфорт

+ Точне дотримання перевірених технологій

Ми не ставимо експерименти – всі застосовувані рішення перевірено багаторічним досвідом. Ми не тільки враховуємо рекомендації виробника, але й використовуємо власні напрацювання, які значно збільшують довговічність та надійність ремонту.

+ Тільки професійні майстри

Кожен майстер несе відповідальність за роботи, які стосуються виключно його професійної діяльності. Облицювання плиткою виконується майстром з професійними інструментами, електромонтажні роботи виконує електрик з необхідною групою допуску, сантехніка встановлюється слюсарем-сантехніком. .

+ Чесно, прозоро та вчасно

Міф про те, що ремонт триватиме вічно і коштуватиме вдвічі дорожче, успішно розвіюється вже через кілька днів роботи наших майстрів. Ми виконуємо всі свої зобов'язання, готові відповісти на будь-які запитання та – головне – можемо визначити вартість та строки робіт уже під час першого візиту. З нами на вас чекають тільки прийняті несподіванки!

+ Ми допоможемо заощадити

Наш багатий досвід – це гарантія грамотної економії коштів на купівлю будівельних матеріалів. Запитуйте – ми підкажемо, які бренди мають оптимальне співвідношення ціна/якість і де можна придбати їх за найвигіднішою вартістю.

Бажаєте детальніше дізнатися про вартість ремонту квартир в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Приклади роботи для наших клієнтів

 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   

Часті запитання від наших клієнтів

01 Які терміни ремонту для 2-х кімнатної квартири в новобудові?

Ремонтні роботи при площі квартири 70 кв. м. займають близько 2-х місяців. Ми дотримуємося всіх технологічних процесів, тому не прагнемо максимально скоротити терміни.

Так, особливо якщо зроблена виключно електрика та сантехніка. У цьому випадку ми нестимемо відповідальність за етапи, які виконаємо - оздоблювальні роботи тощо.

Кошторис поділено на логічні етапи, які ви оплачуєте за фактом виконання робіт. Демонтаж, перепланування, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, штукатурні роботи, гіпсокартонні роботи тощо. Етапи розділені таким чином, щоб клієнт при оплаті вже мав можливість оцінити їхню якість виконання.

Ні - якщо Ви скористайтесь нашими пакетними пропозиціями. Так - якщо Ви замовляєте один або кілька етапів ремонту квартири.