Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Ремонт квартир під ключ в Одесі від 3000 грн/м2

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни

Готові пакети для ремонту квартири під ключ

Пакет Робота
Вартість пакету:
Повний комплекс робіт
=
від 2999 грн/ кв. м.*
* Ціна актуальна для квартири понад 50 кв. м. Якщо площа менша, сума виходить трохи більшою. Прорахунок кошторису безкоштовний.
Пакет Повітряний
Вартість пакету:
Повний комплекс робіт
+
Чорнові матеріали
=
від 4200 грн/ кв. м.*
* Ціна актуальна для квартири понад 50 кв. м. Якщо площа менша, сума виходить трохи більшою. Прорахунок кошторису безкоштовний.
Пакет Атмосферний
Вартість пакету:
Повний комплекс робіт
+
Чорнові матеріали
+
Двері та чистові матеріали
=
від 6500 грн/ кв. м.*
* Ціна актуальна для квартири понад 50 кв. м. Якщо площа менша, сума виходить трохи більшою. Прорахунок кошторису безкоштовний.
Безкоштовний виїзд у зручний для вас час
Точні виміри та розрахунок вартості кошторису
Доставка усіх необхідних матеріалів
Здаємо об'єкт точно в обумовлений термін

Потрійна турбота про клієнтів

Чесне ціноутворення
Вартість робіт розраховується заздалегідь. Якщо клієнт не вніс жодних змін, оплата провадиться після виконання робіт без повторного розрахунку.
Індивідуальний пакет послуг
Ми готові розробити індивідуальний пакет послуг та матеріалів для кожного клієнта окремо, враховуючи його побажання та бюджет ремонту квартири.
Гарантія за договором - 5 років
Ми беремо на себе тривалі гарантійні зобов'язання, щоб клієнт не переймався якістю виконання робіт.

Наші переваги

Готові дизайнерські рішення
Наш каталог готових рішень допоможе швидко зорієнтуватись, на які сучасні тренди варто звернути увагу при виборі оформлення квартири чи будинку.
Вигідна вартість матеріалів
Багато відомих компаній Одеси співпрацюють з нами, пропонуючи знижки на свою продукцію до 30% - це неодмінно впливає на наш кошторис.
Порядок та обов'язкове фінальне прибирання
Ми прагнемо, щоб клієнт у процесі співробітництва отримував максимальне естетичне задоволення. Порядок та прибирання - це обов'язкові складові ремонту квартири або будинку від Хаусфікс

Чому з нами зручно працювати?

Компанія Хаусфікс пропонує своїм клієнтам привабливі умови співпраці, тому з нами дуже легко втілити у життя всі свої побажання щодо проведення ремонту квартири чи будинку.
1

Безкоштовний виїзд

Попередній виїзд на об'єкт здійснюється безкоштовно.

2

Безкоштовний кошторис

Прорахунок кошторису протягом 2-х днів для підписання договору.

3

Технічні креслення

Безкоштовні технічні креслення після підписання договору.

4

Гнучкі умови

Клієнт може запропонувати свої матеріали чи змінити вигляд робіт.

5

Поетапний розрахунок

Оплата за кожен етап ремонту за актом здачі-приймання робіт.

6

Гарантія – 5 років

Гарантія на ремонтні роботи та матеріали до 5 років.

Бажаєте детальніше дізнатися про вартість ремонту квартир в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Приклади роботи для наших клієнтів

 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт квартир в Одесі
   
   
 • Ремонт ванної кімнати в Одесі
   
   
 • Ремонт кухні в Одесі
   
   
 • Ремонт балкона під ключ в Одесі
   
   

Часті запитання від наших клієнтів

01 Чи потрібний дизайн-проект, щоб замовити у вас ремонт квартири?

Звертаючись до нашої компанії, ви можете виконати капітальний або косметичний ремонт в Одесі, не маючи готового дизайн-проекту. Всі необхідні технічні креслення ми виготовимо самі, як ви озвучите свої побажання щодо оформлення квартири.

Дизайн-проект і 3D-візуалізація необхідні клієнтам, які прагнуть реалізувати оригінальні дизайнерські рішення, але при цьому не мають часу або знання, щоб продумати всі нюанси інтер'єру: зонування простору, складні варіанти освітлення, стиль меблів та колірну композицію текстильного оформлення інтер'єру .

Ремонтні роботи при площі квартири 70 кв. м. займають близько 2-х місяців. Ми дотримуємося всіх технологічних процесів, тому не прагнемо максимально скоротити терміни.

Наша компанія підписує договір на матеріали і роботи на строк 5 років, тому перш ніж співпрацювати з постачальниками ми перевіряємо наявність сертифікатів, що підтверджують стандарти якості та заявлених характеристик.

У нас передбачена така можливість, а всі нюанси співпраці прописані у договорі.

Напівсуха стяжка - це ефективне та вигідне рішення, якщо площа роботи понад 100 кв. м., оскільки мінімальний кошторис на роботи для виїзду обладнання 10 000 грн.

Машинна штукатурка використовується для об'єктів із площею стін понад 200 кв. м. і дозволяє скоротити вартість робіт з обробки стін на 30%.

Так, особливо якщо зроблена виключно електрика та сантехніка. У цьому випадку ми нестимемо відповідальність за етапи, які виконаємо - оздоблювальні роботи тощо.

Кошторис розділений на логічні етапи, які ви оплачуєте за фактом виконання робіт. Демонтаж, перепланування, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, штукатурні роботи, гіпсокартонні роботи тощо. Етапи розділені таким чином, щоб клієнт при оплаті вже мав можливість оцінити їхню якість виконання.

Ні - якщо Ви скористаєтеся нашими пакетними пропозиціями.

Так - якщо Ви замовляєте один або кілька етапів ремонту квартири.

Ремонт квартир у Одесі «під ключ» від HouseFix

Ремонт квартир в Одесі «під ключ» від HouseFix – це чудова можливість облаштувати житло за вигідною ціною та в найкоротші терміни. Наші фахівці добре знайомі з усіма особливостями та нюансами проведення ремонтних робіт як у новобудові, так і у старих квартирах...

Ви можете прямо зараз замовити за вигідною ціною ремонт квартири в Одесі – зв'яжіться з нашим менеджером і він надасть вам кваліфіковану консультацію щодо вартості робіт та порядку співробітництва.

Переваги ремонту квартир від HouseFix::

 • Підписання договору. Наші фахівці максимально точно розрахують вартість ремонту, наприклад, однокімнатної або двокімнатної квартири, що дозволить вам краще спланувати свій бюджет.
 • Розробка дизайну інтер'єру. У вашому розпорядженні професійні дизайнери інтер'єру, які спланують все до дрібниць - вам не доведеться думати, де розмістити розетки або які матеріали використовувати.
 • Пакетні пропозиції. Для зручності ми розробили кілька пакетних пропозицій. Ви самі можете обрати – замовити лише роботу чи повну комплектацію квартири.
 • Найвигідніші ціни. Завдяки багаторічному досвіду та тісній співпраці з багатьма постачальниками будівельних матеріалів ми можемо запропонувати вам ідеальне співвідношення ціна-якість.

Замовте прямо зараз ремонт квартир в Одесі під ключ від HouseFix і ви зможете особисто переконатися у високому професіоналізмі наших фахівців.

Бажаєте детальніше дізнатися про вартість ремонту квартир в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок