Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
 

Декоративний камінь для оздоблення фасаду в Одесі від HouseFix

Ремонт квартир та будинків під ключ за вигідною ціною у найкоротші терміни
Безкоштовний
замір
Досвідчені
майстри
Складання
кошторису
Вигідні
ціни

Купити декоративний камінь для оздоблення фасаду в Одесі

Архітектурний камінь з феноменальним терміном служби дозволить виконати декорування та оформлення фасаду в Одесі за індивідуальним дизайном, враховуючи всі вимоги до стійкості матеріалу.
Оздоблення декоративним каменем за домовленістю *
*
Наш штучний декоративний камінь має вагомі переваги:
Необмежений термін служби, тому що з роками стає все міцніше та ефектніше
Не потребує фарбування або іншого виду обробки, тому що виготовляється в натуральному кольорі на основі природних матеріалів
Має вигідну вартість, яка в рази менша, ніж вартість натурального каменю, незважаючи на практично ідентичні характеристики
Можлива імітація старого каменю, що дозволяє «відродити» замковий камінь або єрусалимський камінь, що вирізняється своєю оригінальною фактурою та кольором
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість декоративного каміння для оздоблення фасаду в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок

Можливості нашої художньої майстерні з обробки декоративним каменем

Ліпний декор

Крім фасадного каменю або плитки, ви можете замовити в тому ж кольорі ліпний декор, який є невід'ємною частиною оформлення фасаду за унікальним дизайн-проектом.

До вашої уваги пропонується виготовлення барельєфу на замовлення, балясини (балюстради), колони, пілястри та інший ліпний декор, який прослужить набагато триваліший термін, ніж вироби з бетону, які до того ж необхідно практично щороку оновлювати, купуючи дорогі ґрунтовки та фарби.

Також пропонується фасадний декор для кафе, магазинів, де важливо виконати роботи у відповідному стилі та підкреслити надійність та солідність компанії.

Ліпний декор
Ціна: за домовленістю

Облаштування території заміського будинку

Багатьох наших клієнтів цікавить не тільки декор фасаду, а й благоустрій території ділянки, у тому числі виготовлення декоративних фонтанів, водоспадів, а також оздоблення садової печі, барбекю і т.д.

Окремо слід наголосити, що наш архітектурний матеріал відмінно підходить для формування бортиків басейну. При цьому такий бортовий камінь для басейну можна виготовити за індивідуальним замовленням, що позитивно позначається як на зовнішньому вигляді, так і на комфортності басейну.

Якщо вам потрібен довговічний матеріал для оздоблення фасаду за вигідною ціною в Одесі, звертайтесь до нашої бригади. У нас ви можете не тільки купити декоративний камінь, а й замовити його монтаж, що дозволить отримати фасадний декор під ключ від спеціалістів у цій сфері.

Облаштування території заміського будинку
Ціна: за домовленістю
Бажаєте детальніше дізнатися про вартість декоративного каміння для оздоблення фасаду в Одесі?
Зателефонуйте нам
або
замовте зворотний дзвінок